Jak zaoszczędzić na serwisach streamingowych w 2023: poradnik


Serwisy streamingowe królują dziś na rynku mediów, a użytkownicy mają ogromny dostęp do platform, które pozwalają na śledzenie ich ulubionych seriali oraz służą do oglądania filmów na rządanie. Aktualnie większosć spółek medialnych oferuje swoje platformy streamingowe. Hbo max, Netflix, CDA premium, Amazon Prime video czy Disney plus to tylko kilka z najpopularniejszych.

Każdy serwis streamingowy działa standardowo na podstawie subskrypcji. Użytkownicy płacą według miesięcznych rozliczeń i za każdym razem otrzymują dostęp do platformy na miesiąc. Nie są to przeważnie bardzo wysokie koszta, jednak jeśli korzystasz regularnie z więcej niż jednego serwisu streamingowego, może to wiązać się ze znacznymi kosztami.

Jeśli chcesz jednak utrzymać swój dostęp do ulubionych serwisów streamingowych, ale jednocześnie ograniczyć wydatki, jest to możliwe. Oto kilka sposbów, dzięki którym zaoszczędzisz na serwisach streamingowych.

  1. Okres próbny

Większość platform streamingowych oferuje ograniczony czasowo darmowy okres próbny, dzięki ktoremu możesz bez subskrypcji obejrzeć wszystko, co znajduje się na danej platformie. W każdym przypadku musisz założyć konto na platformie oraz dodać nową metodę płątności, jednak subskrypcja naliczona zostanie dopiero kiedy zacznie się kolejny cykl rozliczeniowy.

Większość platform streamingowych oferuje krótki okres próbny, gdzie każdy może obejrzeć darmowe treści. Część serwisów streamingowych, tak jak Netflix, ograniczyła mocno okres próbny z powodu użytkowników, którzy wykrozystywali go niezgodnie z regulaminem. Część platformy streamingowych nadal jednak oferuje darmowy dostęp, przez tydzień lub miesiąc. Jest to świetny sposób, żeby zaoszczędzić nieco pieniędzy na platformy streamingowe.

  1. Roczna subskrypcja

Jeśli masz swój ulubiony serwis streamingowy, za który płacisz regularną subskrypcje, wykupienie rocznych subskrypcji może znacznie zaoszczędzić ci pieniądze. Jednorazowa opłata na cały rok jest zawsze tańsza od kupowania dostępu co miesiąc dostępu, i pozwoli ci to zaoszczędzić na zbędnych wydatkach. Jesłi i tak już płacisz za subskrypcje Netflixa czy HBO Max, możesz po prostu zapłacić raz z góry za cały rok, i nie przejmować się wydatkami na streamingi przez następne 12 miesięcy.

  1. Zaplanuj subskrypcje

Jeśli planujesz obejrzeć programy z dwóch różnych platform streamingowych, może cię to kosztować nieco więcej niż planujesz wydać. Często może okazać się, że płacisz za dostęp do jakiejś platformy streamingowej tylko po to, żeby obejrzeć na niej jeden film bądź serial. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, dobrze jest rozplanować swoje subskrypcje. Dzięki temu po obejrzeniu jednego programu możesz zrobić tymczasową przerwę na jednej platformie, po czym zapłacić znów i przeżucić się na drugą.

Dobrze jest rozplanować swoje subskrypcje, co pozwoli ci ograniczyć wydatki. Zanim zapłacisz za kolejny serwisy streamingowy, zastanów się dobrze, czy faktycznie będziesz miał czas, żeby oglądać treści na obu.

  1. CashYeah

CashYeah jest świetnym sposobem na zdobycie darmowej subskrypcji na wszelkie serwisy streamingowe dostępne w dzisiejszych czasach. Dzięki CashYeah możesz szybko i bez problemu zdobyć subskrypcję Netflixa, Amazon Prime video, HBO Max i wiele innych. Dodatkowo, możesz powtarzać ten proces co miesiąc, dzięki czemu możesz otrzymać dożywotni dostęp do serwisów streamingowych, korzystając jedynie z nagród na CashYeah.

Jedyne co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać nagrody, to zarejestrować darmowe konto na stronie CashYeah i zacząć wykonywać proste zadania. Na CashYeah możesz wypełniać ankiety, oglądać filmiki lub nawet grać w gry, aby zdobyć gemy, specjalny rodzaj punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości gemów możesz wymienić je na jedną z wielu nagród dostępnych na stronie!

Jedyne czego potrzebujesz do zdobycia środków które pomogą ci opłacić serwisy streamingowe to telefon i dostęp do internetu. Możesz bez problemu zdobywać gemy spędzając jedynie kilka minut każdego dnia na zadaniach na CashYeah. Najlepsze jest to, że proces ten nie jest jednorazowy, każdego miesiąca możesz uzbierć wystarczająco dużo gemów, aby ułatwić sobie dostęp do Netflixa czy Prime video.

Podsumowując

Wspołcześnie istnieje wiele serwisów streamingowych, do których można tanio zdobyć dostęp. Może być ciężko zdecydować się, który z nich wybrać, na szczeście z CashYeah możesz mieć nieograniczony dostęp do serwisów streamingowych! Wystarczy trochę twojego czasu każdego dnia!

Comments are disabled.